REFERENCE a ukázky naší práce

Domov důchodců Dvůr Králové nad Labem

Zakoupené produkty/služby: renovace podlah, mycí podlahové stroje, transportní a úklidové vozíky, čističky vzduchu, úklidové prostředky, dezinfekce.

Produkty špičkové kvality. Oceňuji zejména profesionalitu, zájem o zákazníka, lidský přístup a možnost poradenství dle našeho přání.

Ing. Ludmila Lorencová ředitelka organizace

Domov pro seniory Mikuláškovo náměstí, Brno

Zakoupené produkty/služby: čističky vzduchu, moderní vozíkový systém, podlahový čisticí stroj, kvalitní ochranné pomůcky, dezinfekce, nábytkové kluzáky, parní čističe, renovace podlah, aplikace PU FLOW na keramickou podlahu.

Na firmě Cleanlife oceňuji především kvalitu produktů, spolehlivost a snahu o hledání řešení.

Mgr. Marek Matej, MBA ředitel organizace

Domov pro seniory Tovačov

Zakoupené produkty/služby: litá podlaha PU Flow, vozíkové systémy, čističky vzduchu.

Krásná nová podlaha, bez nerovností, radost pohledět. Firmě nemám co doporučit, zákazníkům Vaši firmu rozhodně doporučuji. Oceňujeme rychlost, profesionalitu, estetiku. Dále to, že dané slovo platí.

Mgr. Lenka Olivová ředitelka organizace

Domov pro seniory Vrchlabí

Zakoupené produkty/služby: čističky vzduchu, vozíkové systémy, parní čističe, ochranné pomůcky, dezinfekce, renovace podlah, aplikace lité podlahy technologií PU Flow.

S firmou Pro CleanLife s.r.o. spolupracujeme již od roku 2017. Maximální spokojenost začala nákupem jídelních a manipulačních vozíků. V těžkém období covidu jsme plně využívali zakoupené produkty na dezinfekci prostor a parní čističe ploch. Zaměstnancům plně vyhovovaly dodané respirátory české výroby. Výborná spolupráce proběhla i v zakázce na čištění podlahových krytin. Líbí se mi, že firma Pro ClenaLife s.r.o. dokáže být inovativní, flexibilní a svou práci odvádí kvalitně. Mohu vřele doporučit.

Ing. Soňa Mašková, MBA ředitelka organizace

Jak probíhá renovace podlahy v domově?

Krátký rozhovor s paní Ing. Soňou Maškovou, ředitelkou Domova pro seniory Vrchlabí o aplikaci lité podlahy v kuchyňském provozu, která proběhla v závěru roku 2022.

Jaké byly cíle renovace podlahy ve Vaší organizaci? V čem byla současná podlaha nevyhovující?

V rámci možností dostupných finančních prostředků na provoz realizujeme každý rok potřebné opravy a údržby majetku, který nám zřizovatel svěřil do správy. Tak tomu bylo i v roce 2022, kdy se ke konci roku podařilo zrealizovat dlouhodobě plánovanou opravu podlahové krytiny v kuchyňském provozu včetne opravy odtokových žlabů. Dlažba i žlaby v kuchyni byly značně poškozené, jejich současný stav již nevyhovoval hygienickým ani bezpečnostním požadavkům.

Proč jste se rozhodli právě pro tento typ renovace (aplikace lité podlahy technologií PU Flow)?

Rozhodnutí renovovat podlahu obnášelo odstavit kuchyň na tři týdny, vystěhovat a uskladnit všechny kuchyňské přístroje a zařízení, zajistit vaření stravy pro klienty v náhradních prostorách a zajistit, aby bylo vše provedeno ve správném čase a správné kvalitě. Pokud se rozhodnete podstoupit toto martyrium, potom byste rádi, aby výsledek stál za to. Vybírala jsem z různých, na našem trhu nabízených, podlahových krytin vhodných do kuchyňského provozu. Na základě zjištěných referencí a cílených návštěv jiných sociálních zařízení jsem po důkladném zvážení zvolila možnost lité podlahy s technologií PU Flow. Splňovala moji představu a požadavky na jednoduchou údržbu, bezpečnost a pružnost, důležité aspekty
pro zaměstnance v kuchyni.

Jakým způsobem se Vám podařilo skloubit každodenní činnosti Vašich zaměstnanců a klientů s renovací podlahy?

Odstávka kuchyně nakonec trvala pět týdnů. Přípravné řemeslnické práce se neplánovaně prodloužily, ale díky flexibilitě a vstřícnosti zúčastněných firem, výborné spolupráci zaměstnanců bylo dílo dokonáno ke všeobecné spokojenosti. 

Máte nějakou zpětnou vazbu od Vašich zamestnanců, zda jim renovace podlahy pomohla při jejich práci apod.? Poznali rozdíl při údržbě a čištění podlahy? Myslíte, že se snížila hlučnost podlahy?

Z pohledu zaměstnanců kuchyně se nová podlaha mnohem lépe čistí a v čistotě lépe udržuje. Pracovníci mají menší obavy z uklouznutí, pružnost podlahy jim poskytuje komfortní pocit při chůzi. Z pohledu mého je duležitá bezpečnost a spokojenost zaměstnanců. Jako bonus vidím možnost velkého výběru barevných variant.

Jak jste celkově spokojeni s novou podlahou, co vidíte jako největší přínos? A je naopak něco, co byste změnili?

Uvidíme, co přinese čas a praxe, ale nyní je renovovaná podlaha přínosem nejenom pro zaměstnance kuchyně.

Těším se na další spolupráci s firmou Pro CleanLife s.r.o.

Ing. Soňa Mašková, MBA
ředitelka DPS Vrchlabí

Průběh aplikace lité podlahy technologií pu flow v kuchyňském provozu v Domově pro seniory Vrchlabí