Kdo jsme a jaké jsou naše vize a cíle?

NADŠENÍ UŽ OD STARTU
 

Historie naší firmy se začala psát ještě před jejím vznikem v roce 2012, kdy si manželka našeho majitele Daniela Večerky paní Renata řekla, že si něco málo přivydělá k mateřské. Na splátky s manželem koupili svůj 1. parní čistič a s ním a s batůžkem na zádech začali jezdit autobusem po celém Jesenicku na své první zakázky. Zde započala éra poskytování úklidových služeb, které se postupem času rozšířily o čištění koberců a čalounění, mytí oken, čištění kuchyňských provozů, generální úklidy domácností i firem nebo úklidy po rekonstrukci. Postupně se nám podařilo služby rozšířit nejen v jesenickém okresu, kde máme hlavní provozovnu, ale také po celém Česku.

Založení společnosti, nové služby a produkty, rostoucí tým

Roky rychle ubíhaly a než se člověk nadál, byl tu 10. srpen 2015, což je den, kdy se zrodil CLEANLIFE. Zakladatelem a také jednatelem naší společnosti je Daniel Večerka, jeho žena Renata je nyní manažerkou provozu. A jelikož zakázek přibývalo, přijala firma své první zaměstnankyně - úklidové pracovnice.

V témže roce jsme se rozšířili o další služby, kromě úklidu domácností a firem jsme začali nabízet nově také péči o podlahy - ošetření nové a renovaci stávající podlahy permanentním nátěrem nebo aplikací PU Flow. Ve firmě si uvědomujeme, že musíme neustále inovovat nejen nabízené služby, ale i své myšlení směrem k zákazníkům. Všechny naše způsoby ošetření podlah jsou nejen ekologické, ale i technologicky rychlé, není totiž potřeba původní podlahu vytrhávat a pokládat novou a vše je možné provést za provozu, bez zvýšeného hluku a prachu. S rozšířením služeb přibyli do našeho týmu i šikovní renovátoři podlah, větší tým vyžadoval posílení o nové členy i v back office.

Mimo poskytované služby jsme začali prodávat i nové produkty - kromě zavedených parních čističů to byly podlahové mycí stroje a profesionální čističky vzduchu. Ty kromě odstranění veškerých alergenů a škodlivých částic (viry, bakterie, plísně) zničí i nepříjemné a obtěžující pachy všeho druhu. Každodenní kvalitní práce tak není degradována zápachem.

Seznamte se s námi >

klíčová spolupráce, Rozšíření prodejních kanálů

V následujícím roce 2016 jsme se posunuli zase o něco dál, uzavřeli jsme velmi důležité partnerství s Asociací poskytovatelů sociálních služeb (APSS ČR), což pro nás byla de facto pozvánka do světa sociálních služeb. Poskytování kvalitních služeb, servisu a zboží pro nás bylo prioritou samozřejmě i před uzavřením partnerství, avšak po něm se právě z kvality stala když ne posedlost, tak alespoň nejdůležitější vlastnost v celém CLEANLIFE. Také jsme spustili e-shop cleanlifeshop.cz.

Záleží nám na každém klientovi

Jedním ze základních kamenů naší činnosti je uspokojení provozních potřeb našich klientů. Je pro nás důležitý každý jeden zákazník a jeho konkrétní potřeby. I proto jsme v roce 2018 zařadili do našeho portfolia revoluční segment “vozíkové systémy”. Vozíky splňují současné hygienické normy, nízká váha zaručuje snadnou manipulaci, uzavřený systém je potom ideální proti zápachu. Největší výhodou je však protihluková úprava vozíků (na prádlo, jídelní, na léky, na odpad,…), která zvyšuje důstojnost a komfort klientů. Všechny naše výrobky prezentují moderní technologie, které v organizacích zlepšují prostředí pro klienty, zaměstnance a návštěvy.

Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně. Nejprve si po dohodě prohlédneme konkrétní provoz, promluvíme si s odpovědnými zaměstnanci a společně přijdeme na co nejefektivnější řešení. Dnes už jsme schopni i spočítat případnou finanční úsporu při investici do našich produktů. V žádném případě nerazíme heslo “Prodat všechno všem za každou cenu.” Největší radost máme, když je klient spokojený a sám ocení výhody našeho zboží.

Vždy není vše tak růžové, jak se zdá

Ne vždy se nám jako firmě ve všem dařilo. Museli jsme čelit mnoha překážkám, mnohokrát jsme zažili tvrdý pád a často přišly rány i z řad nejbližších. Naštěstí jsme se ale pokaždé zvládli opět postavit na nohy a každá překážka pro nás byla výzvou, která nás ve výsledku jen posílila a posunula dál. Každou jednu krizi jsme díky naší odvaze a odhodlání zvládli. S veškerou vynaloženou snahou už pro nás CLEANLIFE není jen práce, ale opravdová srdeční záležitost. Z malé rodinné firmy z garáže se stala firma, která je dnes spolehlivým partnerem pro mnoho organizací.

Stále rosteme

Věříme, že aby mohla firma zdravě růst, musí mít dostatek prostoru k dýchání. V roce 2020 už nám byly původní kanceláře malé, a tak jsme se rozhodli k velkému kroku, a to přestěhování firmy do nových větších prostor. Nyní máme v centru Jeseníku velký sklad a krásný showroom, ve kterém máme vystavené naše nejprodávanější artikly. Rádi zde uvítáme jak naše dodavatele, tak i obchodní partnery a klienty. Klidně i s dětmi, dětský koutek je součástí showroomu.

Naše vize a cíle

Jsme solidním partnerem, na kterého se můžete vždy spolehnout a pomocí ověřených produktů a služeb působíme na kvalitu každodenního života koncových klientů. Naši práci provádíme jen s tím nejlepším vybavením a technologiemi, sledujeme novinky na trhu, testujeme je a spokojíme se pouze se stoprocentním výsledkem. Za dlouhodobý úkol jsme si uložili stát se jedničkou v ČR v oblasti sociálních služeb a získat zásadní postavení ve zdravotnictví. Chceme zlepšovat kvalitu života nejen klientům organizací, ale také jejich zaměstnancům. Inovace, technologie a čistota jsou směry, kterým dáváme ve svých rozhodnutích nejvyšší prioritu.

Věříme, že obchod lze dělat poctivě a s opravdovým zájmem o koncového uživatele. Vždy držíme slovo, které klientovi nebo obchodnímu partnerovi dáme, kličky a vytáčky nejsou náš styl.

"Podporujeme kvalitu života!"
tým CLEANLIFE Naše motto je pro nás hnacím motorem.