čističky vzduchu

Víte, že vzduch v uzavřených prostorech může být až 5x znečištěnější než venku? My myslíme na Vaše zdraví a máme pro Vás řešení. Tím jsou profesionální čističky vzduchu, které umí eliminovat nežádoucí látky a zápach ve vzduchu s účinností až 99,97 %! Podle situace Vám doporučíme vhodnou čističku a navrhneme i optimální filtr, díky kterému se Váš problém rozplyne.

Čističky odstraňují ze vzduchu veškeré alergeny, škodlivé částice (viry, bakterie, plísně) a nepříjemné pachy všeho druhu.

Nabízíme Vám kvalitní čističky vzduchu, ideální využití mají ve zdravotnických prostorech, v zařízeních, která poskytují sociální služby a v kancelářích. Čističky jsou buď mobilní, nebo k montáži na zeď, zajišťujeme i servis.

jednotlivé filtry a jejich účinnost

 • Předfiltr zachycuje velké nečistoty na samotném vstupu do čističky a prodlužuje tak životnost uhlíkových a HEPA filtrů.
 • Uhlíkový filtr pohlcuje pachy (nejde tedy pouze o jejich maskování) a těkavé organické sloučeniny (VOC). Využívá k tomu granulované aktivní uhlí.
 • True HEPA filtr zachytí až 99,97 % veškerých jím procházejících částic - a to až do velikosti 0,3 mikronu (viry, bakterie, spory plísní, roztoči a další alergeny)! Navíc jsou HEPA filtry opatřeny antimikrobiální úpravou, která brání růstu plísní, hub a bakterií zachycených v něm.
 • Bipolární ionizátor PlasmaTrue™ generuje ionty a napomáhá tak dokonalé filtraci vzduchu v celém objemu místnosti.

Standardně jsou čističky vzduchu Fellowes AeraMax PRO od výrobce dodávány v kombinaci uhlíkového a TrueHEPA filtru (každý zvlášť).  Dokoupit lze i hybridní filtr (uhlíkový + HEPA filtr v jednom) či samostatný zesílený uhlíkový filtr (bez HEPA). 

 • Čističky vzduchu AeraMax PRO jsou vybaveny technologií EnviroSmart™, která pomocí inteligentních senzorů (hluku, pohybu a plynů) automaticky nastavuje optimální výkon a hospodárnost čističky.
 • Tichý režim zohledňuje potřebu tichého prostředí (učebny, studovny, sdílené kanceláře, zasedací místnosti, apod.) a zvyšuje výkon filtrace až po opuštění místnosti.
 • Běžný režim se stará o odstranění škodlivin během používání místnosti (toalety, jídelny, šatny, apod.).
 • Ovládání jednotky je dotykové a je uzamčeno uvnitř jednotky - zamezí se tím tak ovládání a nastavování cizími osobami.
 • Filtry jsou utěsněné, nemůže tudíž docházet k obtoku znečištěného vzduchu kolem nich.
 • Ventilátory jsou energeticky úsporné, tiché a s dlouhou životností.
 • Kryt jednotky je z tvrzeného plastu, který je odolný vůči vandalismu a poškození.

srovnání čističek vzduchu, které máme v nabídce:

AeraMax PRO II (S)

AeraMax PRO III (S)

AeraMax PRO IV

Rozměry (V x Š x H) v mm

570 x 336 x 105 508 x 533 x 228 497 x 881 x 228

Hmotnost

5,82 kg

9,16 kg

15,1 kg

Vzduchový výkon

150 - 300 m3/h

129 - 374 m3/h

260 - 748 m3/h

Hlučnost

45, 48, 51, 60, 64 dB

38, 41, 48, 52, 67 dB

42, 44, 51, 53, 68 dB

Úrovně čištění vzduchu

4 úrovně

4 úrovně

4 úrovně

Vhodné umístění

kanceláře, toalety, pokoje klientů

šatny, kanceláře, čekárny, ordinace, toalety

velké sdílené prostory, čekárny, výdejny stravy

Náhradní filtry najdete na našem e-shopu cleanlifeshop.cz