servis, garanční prohlídky

Servisujeme a provádíme garanční prohlídky (k prodloužení záruky) a servisní výměny filtrů těchto zařízení: podlahové mycí stroje, parní čističe a čističky vzduchu.

Podlahové mycí stroje

Nabízíme servis podlahových mycích strojů, které máme v nabídce na našem e-shopu: CL 150, CL 250, CL 351, CL 401, CL 500 a CL 2000. Zajišťujeme také garanční prohlídky, které jsou nutné pro uplatnění prodloužené záruky 2 roky.

parní čističe

Servis poskytujeme i u parních strojů: EVOLUTION 3, PROFI 2000PROFI 3000PROFI 6000PROFI 7500 - viz náš e-shop. Tak jako u podlahových strojů doporučujeme i u parních čističů pravidelné garanční prohlídky. Záruka parního čističe se tak prodlouží z 1 roku na roky 2.

čističky vzduchu

U čističek vzduchu jsou velmi důležité pravidelné servisní výměny filtrů, bez nich by se rapidně snížila účinnost čističky. Velké filtry doporučujeme měnit 1 x ročně, menší předfiltry potom každé 3 měsíce. Provádíme servisní výměny u čističek vzduchu, které najdete v našem e-shopuAeraMax PRO IISAeraMax PRO IIIAeraMax PRO IIISAeraMax PRO AM IVAQUA Air IAQUA Air II.

Máte zájem o servis či garanční prohlídku? Napište nám, ozveme se co nejdříve.

O jaký přístroj se jedná?

Jakou službu poptáváte?