Podporujeme kvalitu života.

Kontaktujte nás

+420 608 837 006

Pomáháme

V CLEANLIFE jsme si dali za cíl pomoci občanům Jesenicka a podpořit preventivní ochranu jednoho z nejméně zasažených regionů koronavirem v ČR. V této nelehké době je potřeba zvýšit používání bezpečnostních prvků, které se ale staly za poslední týdny nedostatkovým zbožím.

naše Cíle pro duben 2020:

1. Dodat dezinfekční gely pro nejvíce ohroženou skupinu 600 seniorů nad 80 let.

2. Rozdat až 2500 dezinfekčních gelů o velikosti 150 ml veřejnosti.

3. Poskytnout až 500 obličejových štítů všem, kdo je potřebují.

Těmito a dalšími ochrannými produkty chceme zásobit nejohroženější skupinu lidí a veřejnost. Jsme místní, ryze česká firma a bezpečnost našeho regionu nám není lhostejná.

Podpořte naši myšlenku

Přispějte a podpořte nás na stránce Donio.cz na odkaze: https://www.donio.cz/pribeh/198-pomahame-potrebnym-a-celemu-jesenickemu-regionu

Zároveň jsme založili transparentní účet s číslem 293011917/0300, na jeho stav se můžete podívat zde: www.bit.ly/sbirka-pro-jesenik.

Z vybraných peněz budeme financovat bezplatné rozdávání dezinfekčních gelů a obličejových štítů. Předání bezpečnostních prvků seniorům proběhne pomocí jednotky dobrovolných hasičů. Distribuce pro veřejnost bude probíhat vždy v předem určené dny a časy na Masarykově náměstí v Jeseníku, které budeme zveřejňovat na našich sociálních sítích.